Červen 2011

čau čau čau!

27. června 2011 v 19:35 | Awi
Promiňte, že vás tak zanedbávám, hodlám se zlepšit! Ale teď je můj požírač času - bazén, opalování, štěně (už jen jedno, no :[), a na závěr nový blog - o The Vampire Diaries! Jo, rozhodovala jsem se sakra dlouho, protože o Naye (Santana Lopez z Glee) by mě to nejspíš nebavilo, o Glee možná taky ne, a PLL to jsem chtěla, ale nakonec jsem si vybrala TVD.
Bože, blog je ještě úplně mimo, ani nemá pořádný design, na který se vrhnu dneska. Ještě vám ho nebudu ukazovat, mám totiž takový divný pocit že mě to přestane bavit, a zase s tim šlehnu :D
EDIT: Smazala jsem všechny ostatní blogy kromě tohohle (a ještě jednoho, nad tím jsem se smilovala :D). Takže žádné fansite nebudou, maximálně, kdybych k někomu na blog přišla jako spoluadminka. Ale sama na to rozhodně nemám..

Mám chuť založit nový blog..

21. června 2011 v 10:12 | Awi
ÁÁÁ je to tady :D Zabijte mě prosím, jsem nemožná :D o tenhle se sotva dokážu postarat a měla bych mít nový blog, ještě ke všemu fansite? Jajkyyy :DD
Jenže včera jsem se zase dívala na Glee, a přistihla jsem se, že když tam je jedna určitá osoba, usmívám se na obrazovku jak idiot a nevnímám titulky. Jo. Ona je prostě skvělá, a já si jí hrozně oblíbila. Hlavně proto, že je jako moje skvělá Katherine (z The Vampire Diaries), je to totiž taky taková mrcha :D♥ A došlo mi, že ty já mám fakt ráda. Asi proto, že v reálu taky taková jsem :D No, nebudu moc povídat, teď se jdu podívat na nějaké stránky o ní.
Nějakej Gleeák už možná ví, koho myslím ne? :))

Čauky, mizim, možná ještě přijdu :)

Pretty Little Liars No. 1

19. června 2011 v 16:43 | Awi
Ve složce jsem ho měla od 27. března :D Chápete to? Já ne :D


Katherine&Stefan

19. června 2011 v 16:10 | Awi
Další lay bez nastavení ;)
Nezlobte se ale potřebuju doplnit katalog, takže snad to nastavení tam přidám jindy.PS: tento lay je už opravdu hodně starý ;)

Ashley Tisdale No. 1

19. června 2011 v 15:59 | Awi
Po dlouhé době zase nějaký layout.
Bohužel nemáte u něj nastavení, jelikož mi prostě nějak nefunguje blog.cz a ať se snažím jak se snažím nejde mi nic nahrávat. Snad jen avatary a nějaký bannery mi jdou, takže si ani nemůžu nahrát nový design. To je na hovno :/ Vám to jde?Rychlovka

17. června 2011 v 18:23 | Awi
Nejsem tu, moc se omlouvám, ale nějak na mě leze grafická krize. Je to možný? No jo, venku krásně, teplo, a já sedím u počítače. Ne tak to opravdu ne. Prostě se budu opalovat! :D

Jdu se koukat na Switched at birth.
čůůs ;)

Diary [01]

12. června 2011 v 10:33 | Awi

Jo, nejspíš to bude tak, ale tenhle další týden tady asi moc nebudu. Respektivě nebudu přidávat články. Chci se totiž vrhnout na tu rekonstrukci, ale teď jsem se trochu sekla a nevím co dál. Potřebuju si udělat plán co všechno překopu. Nejraději bych napsala jen jednu větu: Celý blog! ale potřebuju to udělat nějak postupně. Jinak, udělala jsem rubriku Diary, jelikož si nejspíš začnu psát deník. Messages pořád nechám, ale tam budou jen ,,rychlé zprávy".
Taky už mám skoro hotový ten design. Udělala jsem nový, jelikož tamten se mi vůbec nelíbil, ale u tohohle mi ještě schází menu. Je divný, ale mě se celkem líbí :))
Taky jsem dokoukala Gossip Girl (4. sérii). Další bude až v září. Jako TVD. Ach jo. Ještě že teď budou Pretty Little Liars. Už jen 2 dny!!!
Jdu pomoct mamce a pak se sem zase vrátím. Musim nastavit ty designy, co mám ve složce už alespoň měsíc.
xo Adele :)

Obrázek: we♥it

Popisky No. 2

12. června 2011 v 10:22 | Awi
Tak jsem se dokopala sem zase jednou něco dát. Jsou to prázdné popisky do menu. Písmo si tam dejte jaké chcete, ale prosím, nevydávejte za své.
Děkuji A.
Chceš se prát, chceš se prát?? :D

10. června 2011 v 20:31 | Awi
Fakt mě přestává bavit vymýšlení nadpisů :D
Jinak.. čáu :D Konečně mám chvíli klidu a konečně je weekend! Už to potřebovalo, jsem zmakaná jak pes, a to máme písemky jen ze 70% za sebou. Chci už prázdniny. Chci se opalovat. Chci plavat. Chci money. A nakonec chci nakupovat!
Jo, včera jsem byla s kámoškou nakupovat, ty nejkrásnější botky jsem si koupila! ♥ Fajn, nejkrásnější zrovna ne, ale ty, co byli ještě krásnější, byli i dražší.. smůla!
Potřebuju tu udělat rekonstrukci. A jako fakt. V rubrikách mám neuvěřitelnej bordel, a co teprv v článcích. Design mám už z 60% hotovej, ale nějak se mi nelíbí.. :D
Co jinak říct? Potřebuju doplnit katalog, a jako fakt! V počítači mám už asi šest layoutů, které potřebuju jen nastavit a nahrát na blog. Shit. To bude trvat ještě dlouho. A s mojí leností ještě dýl..
A taky si potřebuju koupit kulmu. No fakt že jo. Tahle stará, je už.. stará. A začíná být divná, nějak mi blbne, takže se jí už bojím, a začínám se porozhlížet po nové.

Vím že vás moje keci nebaví (to jsem toho napsala už tolik?? :D), ale já se prostě potřebuju z těch kravin vypsat.
A teď se jdu dokoukat Gossip Girl. Žijte v míru! :))

PS: Stahuju druhou sérii Glee! Nemůžu se dočkat! ♥
PSS: TADY nechápu jak může být Kristen Stewart na lepším místě než Nina, a nechápu jak může být Nina tak dole. A taky nechápu jak může být Selena Gomez na 5. místě, když to tílko, nebo co to ksakru je, je příšerný!
Někdy si myslím, že to i já bych se oblékla líp než některé celebrity!
PSSS: A Emma Watson na 1! To je dobře! Ona je BEST! ♥ :DD

STW! Sellz.blog.cz

10. června 2011 v 16:21 | Awi
Dneska jsem se koukala po dlouhé době na email a uviděla jsem email od Lius*

Tady je :)
Mě se ten blend, nebo signatura nebo co to je, líbí :)
A co vám?
***
Sellz.blog.cz
Lius*

- pošli něco i ty! :))